Dyqan me qera prane rruges se Durresit

Shitet nga: astrit 22 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne rrugen Vellezerit Manastirli prane Rruges se Durresit jepet me qera 20 m2 dyqan ne katin e pare te nje pallati te ri .Zone e mire me shume levizje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim