Dyqan me qera per aktivitet bisnesi ne qender te..

Shitet nga: Kledi 02 Krr 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan per aktivitet bisnesi me qera tek Rruga e “Durresit”, Pall.102. Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Durresit, ngjitur me dyqanin e “AMC”dhe tunelin. Mjedisi i bollshem dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per cdo informacion dhe interesim jeni te mirepritur. Faleminderit! Nr. Kontakti: 069 605 9825
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim