Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: agron 15 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
NGJITUR ME RUGEN KRYESORE NE UNAZEN E RE JEPET ME QERA DYQAN 60 METER KATROR E PERSHTATSHME PER REKLAMIM MALLRASH OSE CDO LOJ AKTIVITETI TJETER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim