Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: ervis 04 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JAP ME QERA AMBJENT DYQAN 25 m2 I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI BIZNES I VOGEL. AMBJENTI ESHTE I NDERTUAR NE MENYRE DHE I PERFUNDUAR NGA BRENDA. CMIMI 25000 LEKE

ADRESA :"Rruga 3 dhemoret prane Spitalit Turk ne Qytetin e Nxenesve 5 metra larg kryqezimit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim