Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: astrit 03 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqan me qera,39 metra katror.ne mes te dy bar kafe,40 metra katror jashte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim