Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: andi 05 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kjoska me qera 10 metra katror buz rruges kyresore. Prane restoran londoni. Me konsol metalik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim