Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: s.cuni 01 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dyqan me qera ,siperfaqe 60 metra katror+oborr per hyrje e dalje ,ne zonen e Unazes se Re prane Astirit ,buze rruges . Cmimi i qerase i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim