Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: agron 16 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ngjitur me rugen kryesore ne unazen e re jepet me qera Dyqani 60 meter katror e pershtatshme per reklamim mallrash ose cdo lloj aktiviteti tjeter...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim