Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: aurel 12 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te medreses
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim