Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: xhevdet pinari 22 Sht 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera dyqan siper kopshtit botanik 45m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim