Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: xhevdet 21 Sht 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me cera dyqan siper kopshtit botanik x mshum cel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim