Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: xhevdet pinari 21 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera dyqan siper kopshtit botanik 45m cel x mshum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim