Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: saimir 18 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ambjent bisnesi me siperfaqe 90m2 kati 1, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Adresa pas stadiumit "Qemal Stafa" pallat I sapo perfunduar. Cmimi 500€/ muaj
Tel 0692436133
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim