Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: aurel 19 Krr 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te medreses ose ndryshe i quajtur tregu industrial..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim