Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: Aurel 14 Qer 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani brenda tregut te medreses 12m2 rruga 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim