Dyqan me qera ne Tiranë

Shitet nga: aurel 21 Gsh 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medreses ose ndryshe i quajtur tregu industrial
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim