Dyqan me qera ne Tiranë

Shitet nga: aurel 13 Qer 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te medreses ose ndryshe i njohur tregu industrial rruga 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim