Dyqan me qera ne Tiranë- laknas

Shitet nga: dyqan 18 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndertesa shitet ose jepet me qera afatgjat eshte ne qenter te laknasit eshte 400 m/2 ndertese dhe600 m/2 ambient reth e rrotull eshte nje zon shum e qete ka uje dhe drita 3 fazor tel +393339123155
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim