Dyqan me qera midis rr Don Bosko dhe Rr.Jordan M..

Shitet nga: Dyqan me qera 10 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
RRUGA "Muzaket" perballe lokal "HERDI", jepet me qera, dyqan 65m, pjese vile, pozicion i favorshem midis kryqezimi dhe perball pallatit 4-gryket, i zbukuruar me veshje mermeri, hapsire e madhe reklamimi, 2-qepen , 50000 Lekë/total/muaj, i diskutueshëm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim