Dyqan me qera 80 m2 Unaza e re pallati Tirana Bank

Shitet nga: Objekt me qera 22 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan me qera 80 m2 Unaza e re prane pallatit Tirana Bank 200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim