Dyqan don bosko

Shitet nga: Dorian Rrahmani 08 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqan ne don bosko,tirane....ambienti: 38 metra kator
1000 euro metri katror i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim