Dyqan 25m2, ne unazen e re

Shitet nga: dyqan 15 Dhj 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET DYQAN NE UNAZEN E RE , 10M NGA RRUGA KRYESORE, NEN KAT POSHTE KUOTES 0.00, POR NE RRUGE KRYESORE.
SIP E DYQANIT=25M2, E RIKONSTRUKTUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE, ME GIPSE , PATINIME, ME NDRICIME TE FSHEHTE LED, ETJ.
SHERBEN PER BERBEHANE, PARUKERI, BULMETORE ETJ.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim