Dyqan 22 m2 byze rruge Bab Rexha

Shitet nga: toni 11 Qer 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan 22 m2 byze rruge Bab Rexha i pershtacme per cdo lloj aktiviteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim