Dyqan 15metra futut nga rr myslym shyr

Shitet nga: lulzim 11 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes dyqan gjysem garazhd,2shkalle poshte ,perballe olsi clinic tattoo(e vjetra),15 metra futur nga rruga kryesore e myslym shyrit,hyrja mbrapa pallatit.siperfaqja 28meter katror,me tapi te rregullt.e pershtatshme per shume lloj biznesesh.4vjet ka qene parukeri dhe dyqan per thonj.cmimi 22mije euro (i diskutueshem).brenda pageses mund te futet dhe ndonje makine deri ne vleren 5mije euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim