Albania | English |

Dyqan 100 m2 me Hipoteke

Shitet nga: Edi 13 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqan me Hipoteke 100 M2 PaskuqanTirane 35,000 euro , Arsye emigrimi, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti kati II i pa vene ne pune.
Pronojme dhe automjet viti 06 e siper dhe diferencen me monedhe..

Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim