DYQAN TE TREGU I MADH TE MEDRESEJA

Shitet nga: bardhok 26 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET DYQANI TE TREGU I MADH INDUSTRIAL ,DYQANI AKTUALISHT ESHTE NE GJENDJE PUNE ,ESHTE ME PAMJE NGA DY RRUGICA KRYESORE ,SHITET PER ARSYE FAMILIARE...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim