DYQAN PREJ 100 M2 NE TIRANE

Shitet nga: ILIR HATIJA 06 Qer 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET AMBJENT PREJ 100 METRA KATRORE + BODRUM NE KOMBINAT TEK RRUGA E QELQIT ME TE

GJITHE DOKUMENTACIONIN PERKATES .

AKTUALISHT ESHTE BAR KAFE "TOMORRI"

CMIMI 270000 EURO ( I DISKUTUESHEM )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim