DYQAN ME QERA NE TIRANE

Shitet nga: Urim 16 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JEPET DYQAN ME QERA
SIP. 30 m2, Te Astiri te Bar Restorant Uniku.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim