DYQAN 30 m2 SUPER OKAZION SUPER CMIM

Shitet nga: Liku 11 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tek 21 Dhjetori, ish fusha e zeze prane Bar Oslo
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Super OKAZION, Dyqani eshte dhene me qera qe diten qe eshte perfunduar pallati, Ndodhet ne pallat te ri ne rruge mjaf te populluar me shume kalimtar ne cdo ore te dites. Per momentin eshte i dhene me qera per agjensi turistike. Me tualet dhe mjaft funksional.
Siperfaqja 30 m2. Shitet per arsye ekonomike me cmim mjaft te leverdisshem per zonen ku ndodhet. i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim