DYQAN "KINEMA AGIMI"SHITET&NDERROHET

Shitet nga: berti 04 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan te kinema agimi ne rruge kryesore posht farmacia net albania ka punime bashkohore shitet ose e ndrroj
PLUS-MINUS shumen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim