Biznes ne Bruksel. Kafe, restorent, koncerte, se..

Shitet nga: Chalet 02 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndertese commerciale ne tri pjese: me salle festash, taverne e me salle lojnash ne Bruksel. Nje kilometer larg qendres historike. Nodhet midis dy Metro. 200 m larg Metro Simonis. Afer Bazilik de Kokelberg. Ndertese me kater fasada. Siperfaqe e brenshme per comerce 325 m, banim 250 m per tri familje, siperfaqe e terracave para e mrapa 1200 m. Shitet vetem comerci e jo ndertesa pra e drejta e biznesit. Per 120000 euro. Bashke me societe 140000 euro. Qiraja eshte shume interresante dhe nuk merret ne konsiderate pak ma shume se nje mije euro. Mundesi koncertesh me kengtar shqiptar apo dasma e aktivitete te ndryshme festive. Ai qe e ka preferon te metet Shqiptare. Mbi axhakun e saje ka nje Shqiponje prej vitesh e cila duhet te qendroje edhe shume kohe te tjera. Shitja nuk eshte urgjente por prefrenca eshte sa ma afer. Urimet ma te mira blersit te saje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim