Biznes market ne Tirane

Shitet nga: xxx 12 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet biznesi nje marketit me letra dhe me te gjitha pajiset e kompletuar te ish parku autobuzave afer ish klubit sportiv partizani..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim