Bar kafe

Shitet nga: Evis 17 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qqera ambjent per bar kafe e mundur dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter.sipbrendhme 100m2 dhe 60m2 ambjent i jashtem.objekti ka funksionuar si bar.ndodhet 20m larg universitetit aldent.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim