Bar kafe

Shitet nga: miri 18 Qer 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion shitet bisnesi I nje bar kafe me klentel te rregullt ...rr rreshit petrela perball shkolles medikadent...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim