Bar kafe ne Tirane

Shitet nga: saimir 06 Qer 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim biznesin bar kafe me klentel te rregudht...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim