Bar kafe, krejtesisht e mobiluar, 42 meter katror

Shitet nga: Flamur 30 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
pershendetje! Jam i interesuar te shes bar kafe. Bari eshte i kompletuar me kolltuqe, pupa, tavolina, banak, ekspres, mulli kafe, frigorifer banak etj. Ndodhet ne gjendje te shkelqyer, eshte shume pak i perdorur. Me hipoteke. Adresa: midis Astirit dhe Fushes se Kasharit, per me shume na kontaktoni ne : 0697969714
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim