Bar Kafe ne Tirane

Shitet nga: miri 09 Qer 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Okazion shitet bar kafe paisjet dhe biznesi me klentel te rregudht...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim