BIZNES (PARUKERI+ESTETIKE)

Shitet nga: Parukeri + Estetike 24 Tet 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES BIZNES PARUKERI DHE ESTETIKE

KOMUNA PARISIT (MBRAPA LULISHTES)

15 VITE EKSPERIENCE DHE KLIENTELE E FORMUAR.

AMBIENT I RISTRUKTURUAR 1 VIT ME PARE (5000 EURO INVESTIM)

PER ARSYE EMIGIMI

TEL: 069 69 79 046
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim