BAR-KAFE NE TIRANE

Shitet nga: niku 05 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET AKTIVITETI, BAR-KAFE.

OKAZION!!!

NE KOMPLEKSIN E VIZION +. 120m2+60m2 verande.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim