Ambjent me qera ne Tirane

Shitet nga: endri 15 Dhj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera kati 2
rr. gjik kuqali 2+1 (rinovuar) me te gjitha pajisjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim