Ambjent 53m2 ne Tirane

Shitet nga: Eri 29 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Prane blv Gjergj Fishta mbrapa gjykates se rrethit, sip. 53m², ka nje fasade xhami 7m. Aktualisht eshte dhene me qera si zyre avokatie me 400 eu/muaj. Eshte i pershtatshem per zyre, klinike dentare etj, shitet, 90.000 Euro/total,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim