Ambjent me qera ne Tiranë

Shitet nga: Antonio 05 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera ambjent 140 metra per cfar do lloj biznesi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim