Ambient me qera ne Tirane

Shitet nga: Ervin Hoxha 27 Gsh 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte ambjent qe mund te perdoret per lokal,kancelari,Fast Food,Farmaci?Furr Bukue etj.ndodhet ne Koder Kames Prane shkolles Isa Boletini tek kryqzimi Rruga e Balshajve.

Per momentin eshte Lokal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim