Ambient bar kafe me qera ne Tirane

Shitet nga: Fabian 15 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera ambient bar kafe , i kompletuar . Adresa. Koder kamez, sapo kalon uren ... Cmimi : 120000. Tel. 0698956977
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim