Aktivitet Bar-Zgar ne Tirane

Shitet nga: Erjon al 16 Nën 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet aktivitet Bar-Zgar . Shitet i kompletuar , me te gjitha paisje e reja dhe me cilesi , te perdorura vetem tre muaj.
Ambienti eshte rreth 170 m2. Me dy ambjente brenda dhe me verande jashte.

Cmimi 6000 euro

Adresa : rr Bardhyl Buz unazes .
Nr tel. 0692724043
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim