Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 12 m²(5 maji ..

Shitet nga: Aurel 04 Qer 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera ose shitet dyqani 12m2 brenda tregut indusrial ose i njohur ndryshe tregu medreses 5 maji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim