Metaliko ndertese 1200m²

Shitet nga: edmond 03 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Depo
shesim materialet e ndertese 1200m² me permasa 30mx40m me panel sanduic 3mm mure dhe cati dhe skelet metalik ndertesa ndodhet ne greeqi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim