Magazine prej 267 m2 ne Tirane! Zogu i Zi,Tirane

Shitet nga: Dhimiter 18 Nën 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Depo
Zona/Rruga : Shitet ose jepet me qera nje magazine me nje siperfaqe prej 267 m2 e cila ndodhet ne zog te zi perball karburant kastratit ose Tirana Ring Centre. Magazina brenda ka nje hapesire te madhe si dhe ka nje vend per zyre qe mund te organizohet shume mire ne kete siperfaqe. Aktualisht ndodhet dhe nje opsion tjeter sepse hapesira eshte e ndare ne dy hyrje me nga 133.5 m2 secila por bashkohet perseri sepse muret jane thjesht per ndarje siperfaqeje..Ka nje mundesi qe nje magazine te jepet me qera me nje cmim pre 4 euro metri katror ose me cmim shitjeje prej 1500 euro m2 por gjithcka ngelet per nje cmim te diskutueshem... Ju mirepresim!
Adresa e magazines ndodhet te rrotullimi i zogut te zi , perballe me karburant Kastratin. Magazina ndodhet 30 m nga Tirana Ring Center(perballe qendres tregtare te Zogu i Zi).Ekziston dhe nje mundesi per qeradhenie nqs biem dakort me Kerkuesin...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim