Gasoniere e lëvisshme (Dhome)

Shitet nga: Gazi 13 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Depo
Gasonieria eshte e gjitha me kostruksion hekuri dhe e suvatuar,tavanin e ka me sanduiç dhe dyshemeja e shtruar me derrase shume te mire,eshte 3 m e gjate dhe 2.5 m e gjere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim