SERVIS JUSTI KARAMBLET E AUTOMJETEVE NGJITJE PL..

Shitet nga: Justi 16 Maj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SERVIS JUSTI
KARAMBLET E AUTOMJETEVE LYERJE ME BOJRA ME CILESORE DHE ORIGJINALE NGJITJE PLASTIKE RIPARIME RADIATORESH ETJE..
PER TE GJITHA LLOJET E AUTOMJETEVE
ME EXPERIENCE PUNE DHE CILESI CMIME KONKURUSE NE TREG
ADRESA UNAZA E RE RRUGA TEODOR KEKO 150 M NGA RRETH ROTULLIMI I DOGANES
PER ME SHUME KONTAKTONI
Tel 0696229011
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim